Menu

Licznik

Liczba wyświetleń:
834422

Zegar

 

 OWU 2013/2014

 

Konkurs pt. „ Dzielę się pięknem’’

 

Uczennica Katarzyna Wójcik z klasy Ic i Marcelina Skalniak z klasy II b

zostały laureatkami ogólnopolskiego konkursu plastycznego

w ramach kampanii profilaktycznej „ Zachowaj Trzeźwy Umysł’’.

SUKCESY UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 5 W RZESZOWIE W KONKURSACH

II SEMESTR 2012/2013

LISTA LAUREATÓW- zobacz tutaj


 OGÓLNOPOLSKI KONKURS CZYTELNICZY „MAGIA LITERATURY”

Adrianna Ulman uczennica klasy II a zdobyła 3. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Magia Literatury”.

W tym samym konkursie 7. miejsce zajęła Wiktoria Bujak uczennica klasy IIb.

Gratulujemy Adriannie i Wiktorii i życzymy dalszych sukcesów.

 


 

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego

Sybilla Szal uczennica klasy 3C

została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego ,, Trzymaj formę’’.

Organizator  - Państwowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Rzeszowie.

Rzeszów, maj 2013 r.


 II Podkarpacki Konkurs Pięknego Czytania

JAKUB DZIURGOT uczeń klasy 3C

 otrzymał wyróżnienie

 w II Podkarpackim Konkursie Pięknego Czytania.

Uroczysta gala rozdania nagród odbyła się 14.05.2013 r. w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

 W I etapie w eliminacjach szkolnych uczestniczyło 1531 uczniów,

do II etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 305 uczniów.

Uczestnicy oceniani byli za płynność i bezbłędność czytanego tekstu, dykcję i ogólny wyraz artystyczny.

 Cieszymy się, że w naszej szkole są uczniowie, którzy rozwijają talenty czytelnicze.

 GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

 Zdjęcia z uroczystej gali wręczania nagród zobaczysz tutaj


W VIII Wojewódzkim Konkursie Recytacji Prozy i Poezji Niemieckojęzycznej

organizowanym przez Gimnazjum w Tyczynie

nasza uczennica Ola Wiącek z kl. IIIa

otrzymała WYRÓŻNIENIE w kategorii "recytacja"  - serdecznie gratulujemy!


 Wyniki zawodów pływackich

 o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 6 w Rzeszowie

 04.02.2013r - zdjęcia z zawodów zobaczysz tutaj

 

Sztafeta 4X 50 m stylem dowolnym

 

1m. Szkoła Podstawowa nr 8 w Rzeszowie

 

2m  Szkoła Podstawowa nr 28 w Rzeszowie

 

3m. Szkoła Podstawowa nr 14 w Rzeszowie

 

4m. Zespół Szkół Społecznych nr1 w Rzeszowie

 

 50m.stylem dowolnym dziewcząt

 

1m. Florkiewicz Liwia    SP-8 –    42.05s.

 

2m. Mucha Oliwia          SP14  -    44.11s.

 

3m. Misiuk Jagoda         SP28   -    46.71s.

 

4m. Wasiak Wiktoria     SP 14  -    57.86s.

 

5m. Buczek Marta         ZSS 1  -    59.22s.

 

6m.Białek Aleksandra   SP 14 -   1.02.57s.

 

 50m.stylem dowolnym chłopców

 

1m.Burliński Łukasz    SP 28  -  39.43s.

 

2m. Knapik Denis         SP 8    - 44.60s.

 

3m. Dębiec Mateusz    SP 14  -   45.63s.

 

4m. Bogusz Radosław  SP 28 –  47.43s.

 

5m.Stefański Ignacy    ZSS 1 -   47.72s.

 

6m.Szlęzak Mateusz    ZSS 1 -   49.64s.

 

7m.Plaskacz Maciej     ZSS 1 –1.01.28s.

 

 50m.stylem klasycznym dziewcząt

 

1m.Kalemba Wiktoria SP 8 – 51.28s.

 

2m.Kokoszka Kalina  SP 28 – 54.18s.

 

3m.Grabowska Julia   ZSS 1-   58.34s.

 

 50m.stylem klasycznym chłopców

 

1m.Górny Szymon    ZSS1 -    44.42s.

 

2m. Szubert Jakub    SP 28 -    47.83s.

 

3m. Furtek Sebastian SP 8  -    54.11s.

 

4m.Skowron Michał   SP 8 – 1.04.02s.

 

 50m. stylem grzbietowym dziewcząt

 

1m.Wojnar Aleksandra      SP 8  - 46.14s.

 

2m.Żydzik Karolina         SP 28 – 52.45s.

 

3m. Kyc Izabela               SP 14 -  57.90s.

 

4m. Gackiewicz Matylda SP 14 -  58.52s.

 

5m. Taras Dobrosława     ZSS 1 -1.08.87s.

 

 50m. stylem grzbietowym chłopców

 

1m.Pawłowski Bogdan SP 28  - 37.66s.

 

2m.Nowak Paweł   SP 14 -    50.79s.

 


 Przedstawiamy sukcesy uczniów Gimnazjum Nr 5

w Rzeszowie

w konkursach zorganizowanych

w I semestrze roku szkolnego

2012-2013

Zobacz zestawienie wszystkich sukcesów w tabeli: kliknij tutaj

 

 

Poniżej wpisy indywidualne

SUKCES W KONKURSIE

 Uczennica klasy 3C

Sybilla Szal

zdobyła nagrodę w Konkursie "Autoportret"

zorganizowanym w ramach ogólnopolskiej Kampanii "ZACHOWAJ TRZEŻWY UMYSŁ".

Gratulujemy.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 5 grudnia 2012 r.

w Urzędzie Miasta w Ratuszu w Rzeszowie.


 Wyniki końcowe Osiedlowych Zawodów Pływackich

o Mistrzostwo Gimnazjum nr 5

Listopad 2012r.

50m stylem grzbietowym    

 

                       Dziewczyny     RS 0:47,98 s  Baran Gabriela 2008r.

 1.    Madej Paulina                               0:48,21 s  

 

2.    Solecka Aleksandra                       0:53,63 s

 

3.    Panek Patrycja                               0:55,15 s

 

             Chłopcy            RS 0.42,06 s Śmieciuch Mateusz 2009r.

 

1.    Nosek Dominik                             0:47,05 s

 

2.    Pezda Kamil                                  0:48,18 s

 

3.    Rydzik Arkadiusz                         0:53,08 s

 

50m stylem klasycznym       

 

                       Dziewczyny      RS 0:49,12 s  Żydzik Martyna  2008r.

 

1.    Ziobro Monika                              0:50,66 s

 

2.    Madej Kornelia                             0:52,25 s

 

3.    Majta Agnieszka                           0:55,86 s

 

             Chłopcy            RS 0:41,31s  Potok Jakub  2008r.

 

1.    Węgrzyn Kamil                             0:42,95 s

 

2.    Małecki Mateusz                           0:47,69 s

 

3.    Tapek Patryk                                 0:48,00 s

 

50m stylem dowolnym         

 

                  Dziewczyny      RS  0:38,01s  Podgórska Natalia  2008r.

 

1.    Czyrz Gabriela                               0:44,38 s

 

2.    Majta Agnieszka                            0:44,54 s

 

3.    Kotecka Gabriela                           0:47,30 s

 

             Chłopcy            RS 0:29,40 s  Burliński Mateusz 2009r.

 

1.    Bąk Konrad                                   0:33,47 s

 

2.    Turczyński-Wróbel Wojciech      0:36,56 s

 

3.    Jastrzębski Kacper                         0:36,65 s

 

25m stylem motylkowym    

 

                                                  RS 0:13,80s  Machowski Paweł 2008r.

 

1.    Małecki Mateusz                           0:19,82 s

 

2.    Put Hubert                                               0:20,85 s

 

3.    Bąk Konrad                                    0:21,12 s

 

RS – rekord szkoły

 


 

W dniu 15.11.2012 r. odbył się

 Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Gimnazjum nr 5 w Rzeszowie

 Wyniki turnieju:

 Dziewczęta:

 I miejsce  Dusza Kamila

 

  II miejsce  Wierzchołek Patrycja

 

  III miejsce  Bucior Justyna

 

Chłopcy:

  I miejsce  Rząsa Jakub

 

  II miejsce  Pukała Bartosz

 

  III miejsce  Jastrzębski Kacper

 

 Gratulujemy wyników.

 Organizatorem zawodów byli: p. Beata Lisowska i p. Ireneusz Zegarowicz.


 

KONKURS PLASTYCZNY "RADOSNE GRAFFITI"

ZNAMY JUŻ AUTORÓW NAJLEPSZYCH PRAC

 

XI Mikołajkowy Turniej Komputerowy w grze w SCRABBLE.

 

W dniu 22.11.2012  r. przeprowadzono  Turniej w grze komputerowej w SCRABBLE.

W rozgrywkach wzięło udział aż 88 osób w 44 zespołach 2-osobowych.

Tytuł Mistrza SCRABBLE z najlepszym wynikiem uzyskali:

Gierulski Kamil kl.3C

Dziurgot Jakub kl. 3C

 

Klasa III

Miejsce

Nazwisko i Imię

Punkty

Klasa

I miejsce

w klasach trzecich

Gierulski Kamil

Dziurgot Jakub

364

3C

II miejsce

w klasach trzecich

Bednarz Szymon

Nosek Dominik

344

3C

III miejsce

w klasach trzecich

Drzał Klaudia

Kras Karolina

308

3B

 

Klasa II

Miejsce

Nazwisko i Imię

Punkty

Klasa

I miejsce

w klasach drugich

Depa Marcin

Kawalec Marcin

311

2B

II miejsce

w klasach drugich

Micał Joanna

Ulman Adrianna

292

2A

III miejsce

w klasach drugich

Kochanowicz Kacper

Nycz Miłosz

274

2A

 

Klasa I

Miejsce

Nazwisko i Imię

Punkty

Klasa

I miejsce

w klasach pierwszych

Czyż Gabriela

Panek Patrycja

298

1A

II miejsce

w klasach pierwszych

Święs Bartłomiej

Domański Ziemowit

297

1A

III miejsce

w klasach pierwszych

Gabriela Kotecka

Dziura Dominika

289

1A

 

GRATULUJEMY SUKCESU.

Puchary, dyplomy i nagrody książkowe dla najlepszych zostały wręczone.

 

 __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Uczeń naszej szkoły

Kamil Gierulski z klasy 3C

zdobył tytuł Szachowego V-ce Mistrza Rzeszowa

podczas V Mistrzostw Rzeszowa w Szachach 2012

Gratulujemy.

OGŁOSZENIE

 Rozstrzygnięcie Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego

„Mój region w obiektywie”

 Lista osób wyróżnionych,

których zdjęcia zakwalifikowały się do następnego etapu konkursu

(rozstrzygnięcie w Niemczech - listopad):

 

 1. Radomyski Kacper kl.IIa SP 28

2. Łazar Monika kl.IIb SP 28

3. Misztal Amelia kl.IIb SP 28

4. Pieczonka Marek kl.IIb SP 28

5. Dryja Patryk kl.IIIc SP 28

6. Turczyn Rafał kl.Ia Gim 5

7. Rycko Monika kl.IIb Gim 5

8. Marcinek Gabriela kl.IIb Gim 5

9. Drajewicz Anna kl.IIIa Gim 5

Gratulujemy.


Taneczna Bitwa Szkół w Millenium Hall zakończona.

 Gratulujemy uczniom naszej szkoły zakwalifikowania się

do Finału Tanecznej Bitwy Szkół

i zajęcia III miejsca w tanecznej rywalizacji.

Tańczyliście świetnie, brawa za odwagę.

Nasi uczniowie w akcji - zobacz film

 Tancerze z Gimnazjum Nr 5

    Sylwia Mikrut

       Aleksandra Zięba

     Andżelika Heckmann

     Edyta Płodzień

   Małgorzata Panek

  Rafał Depa

     Maksymilian Skrzyszowski

      Kacper Kochanowicz

      Kinga Chciuk

 Patrycja Panek

Gabriela Czyż

Anna Janicka

Sylwia Sowa

Dziękujemy również wszystkim obecnym za wsparcie i doping.

 Zdjęcia z konkursu tanecznego znajdziesz tutaj

Wrażenia tancerzy z występu - przeczytaj tekst

Sam zadecyduj, które gimnazjum zatańczyło 

w Bitwie Szkół najlepiej.

Link do głosowania znajdziesz tutaj

Dzisiaj jest

środa,
23 lipca 2014

(204. dzień roku)

Wyszukiwanie

 

Światowy Związek Żołnierzy

Armii Krajowej w Rzeszowie

Okręg Podkarpacki

 

Zdrowe odżywianie

Zachowaj równowagę